Warsztaty na ekspozycji ,,Zmieniam miasto”

Zabawa na wystawie, której adresatami są najmłodsi mieszkańcy naszej społeczności, będzie skłaniać do przemyśleń: Co to jest przyjazne miasto? Jak miasto wpływa na wygodę życia mieszkańców? Co należy zrobić by miasto było dobre dla swoich mieszkańców, ale też co mieszkańcy powinni robić żeby w mieście wszystkim żyło się dobrze? Najmłodsi poznają sprawdzone rozwiązania, będą też mogli zaproponować własne unikalne pomysły.

Podczas warsztatów w części plastycznej dzieci tworzą własne kości story board. Przygotowują projekt a następnie wykorzystując flamastry i na czystych kostkach narysują ikony. Alternatywnie dzieci mogą stworzyc komiks swoich historyjek w oparciu o kości z ikonkami, które już poznały na wystawie

INFORMACJE DLA NAUCZYCIELI:

• Warsztaty muzealne można zarezerwować telefonicznie pod nr tel. 15 844 85 56 wew.15, 797 120 229
  • Zajęcia mogą się odbywać: od poniedziałku do piątku w godz. otwarcia muzeum.
  • Czas trwania spotkań nie jest sztywno określony: od 60 min. do 90 min.

• opiekun ma obowiązek pozostawać z grupą przez cały czas trwania zajęć!
  • w przypadku rezygnacji z zamówionej lekcji prosimy o informację telefoniczną
  • nie prowadzimy zajęć z grupami nie umówionymi

Lokal po dawnej bibliotece miejskiej

ul. Staszica 14