Muzeum online – zakup sprzętu do rejestracji i montażu filmów edukacyjnych

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa

Program: Infrastruktura kultury

Zadanie: Muzeum online – zakup sprzętu do rejestracji i montażu filmów edukacyjnych.

Wartość projektu: 65 130,26.

Wartość dofinansowania: 52 000.

Opis zadania:

Projekt przewiduje zakup sprzętu i oprogramowania do nagrania i montażu 6 filmów edukacyjnych o historii i kulturze regionu Dolnego Nadsania (historia rodu Lubomirskich – Charzewice, Rozwadów, kultura lasowiacka, Stalowa Wola – miasto tradycji COP i Solidarności, edukacja patriotyczna – lokalne historie, bohaterowie) i prowadzenia edukacji online. Wybrane filmy będą dostępne także dla osób z niepełnosprawnością: 2 zostaną zrealizowane w wersji audiodeskrypcji i 2 z tłumaczem w języku migowym.