Rodzinne niedziele w Muzeum

20 grudnia, w godz. 16.00-18.00

Miejsce: ul. Staszica 14

Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej zabawy przy tworzeniu ozdób świątecznych.
To wspaniały sposób na wspólne, twórcze spędzenie niedzieli. Zapewniamy opiekę merytoryczną pracowników Działu Edukacji oraz wszystkie potrzebne narzędzia i materiały. Stworzone dzieła pozostaną własnością autorów i miłą pamiątką z pobytu w naszym muzeum.

Na najbliższych zajęciach będziemy mieli okazję:

własnoręcznie pomalować bombkę choinkową, a także stworzyć wiele innych ciekawych ozdób na choinkę i nie tylko!

Informacje organizacyjne:

• Zajęcia adresowane są do całych rodzin.

• Opłaty za udział: 10 zł od rodziny

• Materiały i narzędzia potrzebne do wykonania prac zapewniają organizatorzy, a wykonane dzieła autorzy zabierają ze sobą.

• Liczba miejsc ograniczona!

• Obowiązują wcześniejsze rezerwacje.

• Rezerwacje pod nr tel.: 15 844 85 56, wew. 15, 15 8420042

lub tel. kom. 797 120 229

• Prowadzący: Dominika Zborowska, Edyta Lisek- Lubaś.