szkoła rysunku - o nas

 

  • Drukuj
  • E-mail

 

 

 

SZKOŁA RYSUNKU I MALARSTWA W STALOWEJ WOLI

 


Szkoła rysunku i malarstwa powstała z myślą o osobach interesujących się sztukami plastycznymi, które chcą opanować techniki rysunku i malarstwa. Zapraszamy zainteresowanych – dzieci, młodzież i dorosłych rozwojem swoich artystycznych zdolności i pasji, poszukujących możliwości twórczego spędzenia czasu. Kursy i zajęcia kierujemy do osób początkujących, jak i zaawansowanych, chcących poznawać i doskonalić swój warsztat. W przystępny i praktyczny sposób, krok po kroku, omawiamy podstawy warsztatu rysunkowego, co pozwoli przejść do kolejnego etapu – nauki podstawowych technik malarstwa. W naszej ofercie – oprócz kursów praktycznych – znajdziecie też zajęcia z historii sztuki.

Zapewniamy indywidualne podejście, dostosowane do umiejętności każdego z uczestników, niewielkie grupy, jasną wizję doskonalenia umiejętności. Wspaniała atmosfera i klimat Pracowni Artystycznej połączonej z Galerią oryginalnych dzieł Alfonsa Karpińskiego budują unikatowość tego miejsca.

Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszą Szkołą.

Program został opracowany tak, by zapewnić jak najszybszą ścieżkę do rozwinięcia możliwości w zakresie zarówno warsztatu, jak i percepcji plastycznej.

Czekamy na Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj