Turniej COP

Międzymiastowy Turniej Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym.

Konkurs pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Stalowa Wola Lucjusza Nadbereżnego.

Interaktywny turniej quizspotter dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Rok 2017 to szczególny czas jubileuszu 80-lecia powołania Centralnego Okręgu Przemysłowego, największego przedsięwzięcia gospodarczego II Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji Muzeum Regionalne w Stalowej Woli organizuje interaktywny Międzymiastowy Turniej Wiedzy o Centralnym  Okręgu Przemysłowym.

Konkurs odbędzie się w formie interaktywnego quizspottera – nowoczesnego systemu multimedialnego z użyciem smartfonów i tabletów. Turniej ma charakter dwuetapowy: w finałach miejskich rywalizują uczniowie z czterech miast: Stalowej Woli, Mielca, Starachowic i Pionek. Uczestnicy rywalizują w trzyosobowych grupach reprezentujących szkołę, odpowiadając na pytania prowadzącego na smartfonach i tabletach. W drugim etapie zwycięskie reprezentacje każdego z miast zmierzą się w trakcie Wielkiego Finału w Stalowej Woli w drugiej połowie listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie.

W Wielkim Finale do wygrania cenne nagrody!  

Więcej na stronie: http://quizspotter.com/cop/   

Organizator: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

Partnerzy: Narodowy Bank Polski, Urząd Miejski w Mielcu, Urząd Miejski w Starachowicach, Urząd Miasta Pionki

Kontakt do koordynatorów konkursu:

Magdalena Wielgocka Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

dr Magdalena Bąk-Wołoszyn Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Monika Kuraś Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel. (15) 844 85 56 wew. 15, 11, 17

 

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj