Weekendowa strefa twórczego działania

Do Muzeum z dzieckiem!

Tym razem mamy specjalną weekendową ofertę dla rodzin z dziećmi i dziadków z wnukami. To doskonały sposób na twórcze i aktywne spędzenie wolnego czasu w muzeum, a jednocześnie integrację rodzin poprzez uczestniczenie we wspólnych działaniach twórczych i bezpośredni kontakt z dziełami sztuki.

W ramach biletu rodzinnego, w promocyjnej cenie 10 zł, kilkuosobowa rodzina nie tylko obejrzy wystawę, ale ma dostęp do Strefy twórczego działania,
w której znajdą się różnorodne gry i aktywności, przygotowane w oparciu o ekspozycje czasowe. Dorośli będą mogli spędzić ciekawie czas ze swoimi pociechami, grając w zabawną grę planszową, układając nietypowe puzzle lub rozwiązując krzyżówkę. Oczywiście we współpracy z całą rodziną. My zapewniamy materiały plastyczne, miłą atmosferę i świetną zabawę!

Oferta dostępna w weekendy w godz. 16-19

tel. 15 844 85 56