projekt IN-QUATRO projekt IN-QUATRO

IN-QUATRO Wystawa nowych projektów Pawła Grobelnego

Wystawa odbywa się podczas 24. Międzynarodowego Biennale Interieur w belgijskim Kortrijk.

Wystawa nowych projektów Pawła Grobelnego została  otwarta w ramach projektu Ventura Interieur odbywającego się podczas 24. Międzynarodowego Biennale Interieur w Kortrijk. Na wystawie prezentowany jest między innymi nowy projekt „IN-QUARTO”.  Są to stoliki występujące w dwóch wersjach wykończeniowych – z blatem z naturalnego orzecha amerykańskiego lub różnych rodzajów marmuru. Prosta konstrukcja oparta została na aluminiowej tubie i wymiennym blacie. Możliwość wymiany okrągłego blatu wprowadza możliwość zmiany charakteru mebla w prostu i bardzo szybki sposób. Dodatkowo na wystawie znalazły się także stoliki Bookmark prezentowane także podczas tegorocznego Paris Design Week.

Wystawa w centrum Kortrijk organizowana przez Venturę jest głównym wydarzeniem towarzyszącym targom Interieur. Na wystawie znalazło się kilkudziesięciu projektantów wybranych przez kuratorów wystawy oraz instytucje dizajnu zajmujące się promocją dizajnu z Belgii, Holandii i Szwecji. Międzynarodowe Biennale Dizajnu w Kortrijk jest jednym z najstarszych cyklicznych wydarzeń poświęconych projektowaniu w Europie i odbywa się w tym roku już po raz dwudziesty czwarty.

Wystawa w ramach Biennale Interieur potrwa do 26 października. Wystawa została zorganizowana dzięki wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza, Instytutu Polskiego w Brukseli oraz Muzeum Regionalnemu w Stalowej Woli.

www.pawelgrobelny.com

www.interieur.be

http://www.interieur.be/biennale/2014/exhibitors/pawel-grobelny


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj