Zima w Tatrach – wystawa fotograficzna Adama Krzykwy

25 fotografii, tworzących tę wystawę, ukazuje zimowe pejzaże polskiej strony Tatr.

Jak zwykle na zdjęciach Adama Krzykwy uwieczniony został zjawiskowy urok pozornie dobrze znanych miejsc. Wystawa dobrze koresponduje z ekspozycją malarską poświęconą temu samemu tematowi.

ADAM KRZYKWA z wykształcenia jest przyrodnikiem, członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody. Fotografią pasjonuje się od 30 lat. Inspiracje czerpie z natury, muzyki, sztuk wizualnych i podróży. Oprócz zdjęć pejzażowych i przyrodniczych zajmuje się fotografią portretową, kreatywną i reklamową. Jest laureatem Grand Prix Diakraj, Biosfera, Góry oraz nagrody specjalnej im. W. Puchalskiego. W dorobku ma sześć albumów autorskich, publikacje w licznych wydawnictwach, magazynach, kalendarzach, ponadto wystawy indywidualne w Polsce, Australii, Belgii, Niemczech i Czechach. Reprezentował Polskę na Światowym Festiwalu Fotografii Przyrodniczej w Szwecji – Vargarda w 1997 roku. Jego prace prezentowane były na EXPO 2005 w Japonii, a także w kilku krajach Europy. Zawodowo zajmuje się fotografią reklamowa, posiada własne wydawnictwo „Image". Mieszka w Stalowej Woli. Stale współpracuje z Muzeum Regionalnym w Stalowej Woli.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj