Kosmiczny Dzień Dziecka w Galerii Malarstwa Alfonsa Karpińskiego

4 czerwca w ogrodzie Galerii czeka nas dzień pełen emocji. Muzeum zaprasza do wesołej zabawy wszystkie dzieci oraz dorosłych, którzy pragną poczuć beztroskę i radość.

W programie rodzinny konkurs na najlepsze kosmiczne przebranie, wspólne malowanie rakiety, zabawy z chustą animacyjną, wesołe działania edukacyjne. Dodatkowo na wystawie „Nie tylko męski świat zabawek mechanicznych” zobaczycie, jak wyglądał sklep z zabawkami przed laty, a także przetestujecie działanie kultowych zabawek, takich jak nakręcane żabki czy wańka-wstańka. Wstęp na wszystkie ekspozycje oraz udział w warsztatach jest bezpłatny.

Konkurs na najlepsze kosmiczne przebranie wystartuje 4 czerwca w ogrodzie Galerii o godz. 15.30. Każda drużyna wykona strój dla jednej wybranej osoby z udostępnionych przez Muzeum materiałów. Na zwycięzców konkursu czeka wyjątkowa odlotowa nagroda  kosmiczna zabawka, a dla wszystkich przewidziane są miłe upominki.

Na rodzinny konkurs „Kosmiczny strój” obowiązują zapisy pod nr tel. 15 842 02 07, wew. 17. Udział w konkursie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Regulamin dostępny po lewej stronie pod zdjęciem.


Miejsce:

Galeria Malarstwa Alfonsa Karpińskiego
ul. Rozwadowska 12, 37-450 Stalowa Wola

Start godz. 15.30

tel. 15 842 02 07


Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj