MIASTO DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH – Zapraszamy na seminarium

Prezydent Miasta Stalowej Woli serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium Forum Rozwoju Lokalnego pt.: „Miasto dostępne dla wszystkich”, które odbędzie się 25 maja 2023 r. (czwartek) o godzinie 10.00 w Stalowej Woli, w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego przy ul. Hutniczej 17. Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Stalowa Wola.

Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do dzielenia się doświadczeniami w obszarze dostępności i dyskusji m.in. o tym:

W trakcie seminarium zostaną m.in. zaprezentowane rozwiązania dotyczące szeroko rozumianej dostępności, stosowane w Stalowej Woli.

Szczegółowy Program wydarzenia znajdą Państwo pod linkiem – https://www.miasta.pl/aktualnosci/miasto-dostepne-dla-wszystkich-zapraszamy-na-seminarium-forum-rozwoju-lokalnego

W seminarium można wziąć udział online, rejestrując się na platformie Clickmeeting poprzez formularz internetowy https://zwiazekmiastpolskich.clickmeeting.com/seminarium-frl-34/register w terminie do 24 maja br. Indywidualny link do udziału w seminarium otrzymacie Państwo mailowo na adres wskazany w formularzu rejestracji.

Z wydarzenia zostanie także przygotowany materiał video, który zostanie udostępniony na stronie www.forum-rozwoju-lokalnego.pl/.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na skrzynkę mailową  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Seminarium realizowane jest w ramach Programu „Rozwój Lokalny” wdrażanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach III edycji Funduszy norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Forum Rozwoju Lokalnego to uruchomiona przez ZMP otwarta platforma samorządowo-rządowo-eksperckiej debaty oraz zintegrowany pakiet działań służących promocji podejścia oraz narzędzi zrównoważonego i endogennego rozwoju lokalnego.

Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj