Międzymiastowy Turniej Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym

Międzymiastowy Turniej Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym.

Konkurs pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Stalowa Wola Lucjusza Nadbereżnego.

Interaktywny turniej quizspotter dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Rok 2017 to szczególny czas jubileuszu 80-lecia powołania Centralnego Okręgu Przemysłowego, największego przedsięwzięcia gospodarczego II Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji Muzeum Regionalne w Stalowej Woli organizuje interaktywny Międzymiastowy Turniej Wiedzy o Centralnym  Okręgu Przemysłowym.

Konkurs odbędzie się w formie interaktywnego quizspottera – nowoczesnego systemu multimedialnego z użyciem smartfonów i tabletów. Turniej ma charakter dwuetapowy: w finałach miejskich rywalizują uczniowie z czterech miast: Stalowej Woli, Mielca, Starachowic i Pionek. Uczestnicy rywalizują w trzyosobowych grupach reprezentujących szkołę, odpowiadając na pytania prowadzącego na smartfonach i tabletach. W drugim etapie zwycięskie reprezentacje każdego z miast zmierzą się w trakcie Wielkiego Finału w Stalowej Woli w drugiej połowie listopada 2017 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie.

W Wielkim Finale do wygrania cenne nagrody!  

Więcej na stronie: http://quizspotter.com/cop/   

Organizator: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli

Partnerzy: Narodowy Bank Polski, Urząd Miejski w Mielcu, Urząd Miejski w Starachowicach, Urząd Miasta Pionki

Kontakt do koordynatorów konkursu:

Magdalena Wielgocka Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

dr Magdalena Bąk-Wołoszyn Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Monika Kuraś Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel. (15) 844 85 56 wew. 15, 11, 17