Rób zdjęcia! Promuj Polskę!

Ruszyła nowa kampania promocyjna realizowana przez Polską Organizację Turystyczną. 
Kampania ma charakter crowdsourcingowy i polega na realizacji fotograficznych misji tematycznych, w ramach których ludzie z całego świata mogą dzielić się swoimi zdjęciami i publikować je w ramach aktualnych misji. Misje będą realizowane nieprzerwanie do października przyszłego roku. Dla każdej z nich, dla autora najlepszego zdjęcia, przewidziane są nagrody pieniężne (ok. 100$).
  • Drukuj
 
5 grudnia wystartowała pierwsza misja „Bożonarodzeniowo w Polsce” - https://www.foap.com/polandtravel/christmas-time-in-poland, w tym roku planowana jest jeszcze jedna misja świąteczno-noworoczna, która wystartuje 19 grudnia i potrwa do 8 stycznia.Informacje o kolejnych misjach dostepne będą na  www.polska.travel oraz na profilu FB Polskiej Organizacji Turystycznej.
 
Poniżej znajdziecie Państwo linki do tekstu w wersji polskiej na temat kampanii, który ukazał się na:
 
Narodowym Portalu Turystycznym
http://www.polska.travel/pl/aktualnosci/rob-zdjecia-promuj-z-nami-polske
oraz informacja ze strony www.pot.gov.pl http://www.pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-pot/sila-crowdsourcing-u-i-pasji-fotografowania-w-nowej-kampanii-pot
Zachęcamy do wzięcia udziału w kampanii. Nagrody czekają!
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej Polityce prywatności.
Zaakceptuj